0

ריישי

פטריית ריישי - איך הכל התחיל?

פטריית ריישי היא אחת הפטריות הנחקרות ביותר בעולם. היא נמצאת בשימוש מעל 2000 שנים ברפואה הסינית המסורתית, והאמונה הרווחת בסין מבטיחה מראה צעיר ואריכות ימים לצורכים את הפטרייה בקביעות.

שמה הסיני הוא Ling Zhi ומייצג עוצמה רוחנית וחיי נצח, ומתועד עוד מהשנים 100-200 לפני הספירה. ביפן הפטרייה מכונה “פטריית 10,000 השנים”.

הפטרייה מאז ומעולם נחשבת לאדפטוגנית – משפיעה על תפקוד האדרנל ומגבירה את היכולת להתמודד פיזית ומנטלית במצבי סטרס.

זן הלוסידום של הריישי (הסוג הנחקר ביותר מבין זני הריישי) גדלה בכל העולם וגם בישראל, בבסיסם של מגוון עצים נשירים, וביערות הצפון מזרחיים של קנדה בעיקר בבסיסם של עצי אדר. מינים דומים גדלים גם באמזונס.

תועלות פטריית הריישי המגובות במחקרים קליניים:

הקלה במצבי אלרגיה

הקלה במצבי אלרגיה

הקלה במצבי לחץ וחרדה

הקלה במצבי לחץ וחרדה

איזון רמת שומנים בדם

איזון רמת שומנים בדם

איזון לחץ דם

איזון לחץ דם

שיפור ספיגת ברזל

שיפור ספיגת ברזל

פעילות נוגדת חמצון

פעילות נוגדת חמצון

הריישי של מיקוספרינג - משביחים את הטבע

במיקוספרינג אנחנו מגדלים את זני הלוסידום ואת הריישי השחורה (black reishi) בעלות יכולות הגבוהות ביותר מבין הזנים של הריישי.

אנו גאים בעבודת גידול ומחקר של פטריות, בניהן פטריית ריישי, בת למעלה מ-15 שנים. בזכותה שילבנו בין מקורות הידע מהמזרח העתיק יחד עם הידע והניסיון של הפעילות בחממות שלנו – שאליהן חברו שותפים ממכוני מחקר באוניברסיטאות המובילות בעולם.

במיקוספרינג אנו דואגים להקפיד על תהליכי גידול המשביחים את צמיחת הפטרייה ללא התערבות כימיקלים – פטריית הריישי גדלה אצלנו בתנאים המאפשרים למקסם את הערכים הטמונים בה ולהעצים את סגולותיה.

במהלך הגידול אנו מבצעים בדיקות ובקרת איכות ובכך אנו שומרים על האיכות הגבוהה ביותר של הפטרייה. בין היתר, הבקרה מאפשרת לנו לשלול הימצאות חומרים מזהמים כגון בקטריות וחיידקים. בניגוד לטבע – בו הפטריות יכולות להיות בעייתיות לצריכה בשל פירוק חומרים לא מפוקח שבעקבותיו הן עלולות להכיל רעלים, מתכות ועוד בשל תנאי הסביבה המשתנים. תנאי המעבדה והבקרה שלנו מאפשרים לנו לספק לכם קופסאות פטריית מרפא בעלות מיצוי מקסימלי של חומרים פעילים, סטריליות ומבוקרות.

איך צורכים פטריית ריישי?

פטריית ריישי היא פטריה עצית וקשה. בפטריות מסוג כזה, קשה יותר להוציא את החומרים הפעילים ולכן הן צריכות לעבור תהליך עיבוד ארוך יותר במעבדה. זו הסיבה שאת פטרית הריישי אנחנו מציעים בצורה של תמצית שקלה ונוחה לצריכה יומיומית. 

שתפו את המאמר

Facebook
WhatsApp
Email

כתבו תגובה

חנות ריישי מוצרי

אזל מהמלאי תמצית ריישי תמצית ריישי + מבט מהיר

תמצית ריישי

30 מ"ל
250.00

רוצים לדעת עוד ולהתנסות בעצמכם? גלו את כל המוצרים שלנו

צרו קשר