0

קורדיספס

איך הכל התחיל?

האגדה מספרת שסגולות הקורדיספס – פטריית המרפא הקסומה, נודעו כבר לפני כ-1,000 שנים והיו שמורות כסוד כמוס של הקיסר הסיני לדורותיו וכמסורת של תושבי סין העתיקה שנהגו לשתות תה עם הפטרייה. העולם המערבי גילה את הפטרייה בתחילת שנות ה-90 סביב אירועי האולימפיאדה.

במהלך תחרויות הספורט האולימפיים, נשברו שיאי עולם על ידי הסינים, מה שהוביל לסקרנות ומחקר לגבי הרגלי התזונה שלהם וכך נחשפו ליתרונות שבצריכת הקורדיספס. מכאן ועד לביקוש כלל עולמי הדרך הייתה קצרה ועד היום מרשמים רפואיים רבים במזרח הרחוק וברחבי העולם כוללים את הקורדיספס בהתוויות רפואיות מגוונות.

מה הסוד של קורדיספס?

מחקרים מראים כי צריכת קורדיספס מסוגלת לסייע למגוון רחב של אתגרי גוף ונפש ולשיפור משמעותי של התחושה ואיכות החיים בכלל. עם השנים וככל שהזמן עובר, המציאות מציפה עוד ועוד בעיות חדשות שהפטריה מסייעת בפתירתן. בעשייה שלנו אנו לומדים וחוקרים ביומיום חוות דעת ותחושות של אנשים המתוודעים ליכולותיה הנדירות של הפטרייה כל יום מחדש.

קורדיספס ברפואה הסינית

פטריה זו מוערכת מאוד ברפואה הסינית בשל היותה בעלת תכונות אדפטוגניות, הידועות ביכולתן לעזור לגוף להתמודד עם השפעה של לחץ או סטרס מתמשך ולאזן פונקציות פיזיולוגיות. 
הפטריה נמצאת בשימוש ברפואה הסינית המסורתית כבר למעלה מ-2,000 שנה וזוכה להערכה רבה בשל היתרונות הבריאותיים הרבים שלה. 

ברפואה הסינית, הפטריה משמשת למגוון מקרים פיזיים ונפשיים. הסינים מאמינים שמדובר על פטרייה המזינה את היין ומחזקת את היאנג (יין ויאנג מהווים אחד מהעקרונות הבסיסים של הרפואה הסינית), מה שהופך את הפטרייה לחיונית לגופנו ובעלת תכונות מופלאות המאזנות את הגוף והנפש.

קורדיספס

ברפואה המערבית

העולם המערבי גילה את הפטריה הזו בתחילת שנות ה- 90, שזוהי תקופת זמן מאוחרת ביחס לפטריות אחרות, אך מאז שגילו אותה היא הפכה לפופולרית בעולם, הרבה בזכות המחקרים הרבים שיצאו ובדקו את התכונות המופלאות שלה על גופנו. מאז החלו לייצר ממנה תוספי מזון ותמציות המכוונות לעזרה בהתמודדות במצבים שונים. 

בנוסף, העולם המערבי גילה כי פטריה זו יעילה לתופעות של העידן המערבי החדש כמו חרדות, סטרס וגם להורדת כולסטרול, לחץ הדם ולשיפור זרימת הדם. 

תועלות פטריית קורדיספס המגובות במחקרים מדעיים

הגברת הביצועים בפעילות גופנית

פטריית קורדיספס מגבירה את ייצור המולקולה – אדנוזין טריפוספט (ATP) החיונית לאספקת אנרגיה לשרירים שלנו בגוף. כתוצאה מכך, היא משפרת את החמצן שאותו אנו צורכים במהלך פעילות גופנית ומשפרת את מדדי הביצועים בקרב מבוגרים וצעירים.

תכונות אנטי אייג’ינג

על פי מחקרים, תכולת נוגדי החמצון שלה עשויה להסביר את פוטנציאל האנטי-אייג’ינג. נוגדי חמצון הם מולקולות הנלחמות בנזק הנגרם לתאי העור ומנטרלות רדיקלים חופשיים, המעכבים את התבגרות עור הפנים והגוף.


איזון רמת הסוכר בדם

איזון רמת הסוכר בדם

איזון הורמונלי

איזון הורמונלי

הגברת חשק מיני

הגברת חשק מיני

סיוע לשינה טובה

סיוע לשינה טובה

שיפור ביצועים אתלטיים

שיפור ביצועים אתלטיים

עידוד ספיחת החמצן בגוף

עידוד ספיחת החמצן בגוף

הקורדיספס של מיקוספרינג - משביחים את הטבע

אנו גאים בעבודת גידול ומחקר של פטריות קורדיספס בת למעלה מ-15 שנים שבזכותה שילבנו בין מקורות הידע מהמזרח העתיק יחד עם הידע והניסיון של הפעילות בחווה שלנו שאליהן חברו שותפים ממכוני מחקר באוניברסיטאות המובילות בעולם.

במיקוספרינג אנו דואגים להקפיד על תהליכי גידול המשביחים את צמיחת הפטרייה ללא התערבות כימיקלים – פיצחנו שיטה בלעדית לגידול הפטריה בתנאים המאפשרים למקסם את הערכים הטמונים בה ולהעצים את יכולותיה וזאת מבלי לפגוע בבעלי חיים לרבות חרקים.

במהלך הגידול ועד לשלב שבו הקורדיספס מגיעה אל לקוחותינו, אנו מבצעים בדיקות מעבדה ובקרת איכות באופן שוטף וכך אנו שומרים על האיכות הגבוהה ביותר של הפטרייה. בין היתר, הבקרה מאפשרת לנו לשלול הימצאות חומרים מזהמים כגון בקטריות וחיידקים.

בניגוד לטבע – בו הפטריות יכולות להיות מסוכנות בשל פירוק חומרים לא מפוקח שבעקבותיו הן עלולות להכיל רעלים, מתכות ועוד בשל תנאי הסביבה המשתנים – תנאי המעבדה והבקרה שלנו מאפשרים לנו לספק לכם קופסאות פטריית מרפא בעלות מיצוי מקסימלי של חומרים פעילים, סטריליות ומבוקרות.

שאלות נפוצות:

הקורדיספס של מיקוספרינג גדלות וניתנות לאכילה כמו שהן. כך, באופן הטבעי ביותר הן “נותנות” מידע למערכת החיסון – וכלים לגוף לטפל בעצמו. הדרך הכי נכונה להרוויח את היתרונות של הפטריה, היא על-ידי חליטה. פשוט שימו אותה במים חמים ותיהנו.

קורדיספס היא פטריה אשר משמשת כתוסף ריפוי עבור אנשים עם בעיות שונות. לכן, ניתן לרכוש אותה רק לאחר ייעוץ עם גורמי מקצוע מתאימים – נטורופתים, תזונאיות, חברות העוסקות בגידול פטריות או אפילו הרופא שלכם. ניתן לרכוש אותה בחנויות המוכרות מוצרי ריפוי טבעיים או מאחת מחברות הגידול.

שתפו את המאמר

Facebook
WhatsApp
Email

כתבו תגובה

עקבו אחרינו

מאמרים קשורים

חנות קורדיספס מוצרי

קורדיספס אבקת קורדיספס + מבט מהיר

אבקת קורדיספס

20 גרם
300.00
אזל מהמלאי תמצית קורדיספס + מבט מהיר

תמצית קורדיספס

30 מ"ל
250.00
אזל מהמלאי אבקת קורדיספס ותמצית לבחירה + מבט מהיר

אבקת קורדיספס ותמצית לבחירה

20 גרם אבקה, 30 מ"ל תמצית
470.00
אזל מהמלאי תמצית טרקי טייל תמצית טרקי טייל + מבט מהיר

תמצית טרקי טייל

30 מ"ל
250.00

רוצים לדעת עוד ולהתנסות בעצמכם? גלו את כל המוצרים שלנו

צרו קשר