0

קורדיספס

אם כל פטריות המרפא

איך הכל התחיל?

האגדה מספרת שסגולות הקורדיספס – פטריית המרפא הקסומה, נודעו כבר לפני כ-1000 שנים והיו שמורות כסוד כמוס של הקיסר הסיני לדורותיו וכמסורת של תושבי סין העתיקה שנהגו לשתות את הפטרייה. העולם המערבי גילה את הפטרייה בתחילת שנות ה-90 סביב אירועי האולימפיאדה. במהלך תחרויות הספורט האולימפיים, נשברו שיאי עולם על ידי הסינים, מה שהוביל לסקרנות ומחקר לגבי הרגלי התזונה שלהם וכך נחשפו ליתרונות שבצריכת הקורדיספס. מכאן ועד לביקוש כלל עולמי הדרך הייתה קצרה ועד היום מרשמים רפואיים רבים במזרח הרחוק וברחבי העולם כוללים את הקורדיספס בהתוויות רפואיות מגוונות.

מה הסוד של הקורדיספס?

מחקרים מראים כי צריכת קורדיספס מסוגלת לסייע למגוון רחב של אתגרי גוף ונפש ולשיפור משמעותי של התחושה הגופנית ואיכות החיים בכלל. עם השנים וככל שהזמן עובר, המציאות מציפה עוד ועוד בעיות חדשות שהקורדיספס פותרת. בעשייה שלנו אנו לומדים וחוקרים ביומיום חוות דעת ותחושות של אנשים המתוודעים ליכולותיה הנדירות של הפטרייה כל יום מחדש.

היתרונות המרכזיים של פטריית הקורדיספס

הגברת הביצועים בפעילות גופנית

פטריית קורדיספס מגבירה את ייצור המולקולה – אדנוזין טריפוספט (ATP) החיונית לאספקת אנרגיה לשרירים שלנו בגוף. כתוצאה מכך, היא משפרת את החמצן שאותו אנו צורכים במהלך פעילות גופנית ומשפרת את מדדי הביצועים בקרב מבוגרים וצעירים.

תכונות אנטי אייג’ינג

על פי מחקרים, תכולת נוגדי החמצון שלה עשויה להסביר את פוטנציאל האנטי-אייג’ינג. נוגדי חמצון הם מולקולות הנלחמות בנזק הנגרם לתאי העור ומנטרלות רדיקלים חופשיים, המעכבים את התבגרות עור הפנים והגוף.

טיפול יעיל בסוכרת

פטריית קורדיספס מכילה סוג מיוחד של סוכר שעשוי לסייע בטיפול בסוכרת. כידוע, סוכרת היא מחלה שבה הגוף אינו מייצר או מגיב להורמון האינסולין, שבדרך כלל מעביר את הסוכר (גלוקוז) לתאים לצורך צריכת אנרגיה. כאשר הגוף אינו מייצר מספיק אינסולין או אינו מגיב אליו, גלוקוז לא יכול להיכנס לתאים, ולכן הוא נשאר בדם. מחקרים הוכיחו כי קורדיספס מפחית את רמות הסוכר בדם, ואף מגן מפני מחלות נוספות כמו מחלות הקשורות לכליות וגם לסיבוכים כתוצאה ממחלת הסוכרת.

 

מעוררת את מערכת החיסון

מעוררת את מערכת החיסון

מאזנת את רמת הסוכר בדם

מאזנת את רמת הסוכר בדם

מסיעת בהגנה על הלב

מסיעת בהגנה על הלב

מעודדת סיכויי פריון

מעודדת סיכויי פריון

מעוררת חשק מיני

מעוררת חשק מיני

מסייעת לשינה טובה

מסייעת לשינה טובה

ממקדת לריכוז ולרוגע פנימי

ממקדת לריכוז ולרוגע פנימי

משפרת ביצועים אתלטיים

משפרת ביצועים אתלטיים

מייעלת את עבודת הכליות

מייעלת את עבודת הכליות

מעודדת את תפוקת החמצן בגוף

מעודדת את תפוקת החמצן בגוף

הקורדיספס של מיקוספרינג - משביחים את הטבע

אנו גאים בעבודת גידול ומחקר של פטריות קורדיספס בת למעלה מ-15 שנים שבזכותה שילבנו בין מקורות הידע מהמזרח העתיק יחד עם הידע והניסיון של הפעילות בחממות שלנו שאליהן חברו שותפים ממכוני מחקר באוניברסיטאות המובילות בעולם.

במיקוספרינג אנו דואגים להקפיד על תהליכי גידול המשביחים את צמיחת הפטרייה ללא התערבות כימיקלים – פיצחנו שיטה בלעדית לגידול הקורדיספס בתנאים המאפשרים למקסם את הערכים הטמונים בה ולהעצים את יכולותיה וזאת מבלי לפגוע בבעלי חיים לרבות חרקים.

במהלך הגידול ועד לשלב שבו הקורדיספס מגיעה אל לקוחותינו, אנו מבצעים בדיקות מעבדה ובקרת איכות באופן שוטף וכך אנו שומרים על האיכות הגבוהה ביותר של הפטרייה. בין היתר, הבקרה מאפשרת לנו לשלול הימצאות חומרים מזהמים כגון בקטריות וחיידקים. בניגוד לטבע – בו הפטריות יכולות להיות מסוכנות בשל פירוק חומרים לא מפוקח שבעקבותיו הן עלולות להכיל רעלים, מתכות ועוד בשל תנאי הסביבה המשתנים – תנאי המעבדה והבקרה שלנו מאפשרים לנו לספק לכם קופסאות פטריית מרפא בעלות מיצוי מקסימלי של חומרים פעילים, סטריליות ומבוקרות.

איך צורכים את הקורדיספס?

הקורדיספס של מיקוספרינג גדלות וניתנות לאכילה כמו שהן. כך, באופן הטבעי ביותר הן “נותנות” מידע למערכת החיסון – וכלים לגוף לטפל בעצמו. הדרך הכי נכונה להרוויח את היתרונות של הפטריה, היא על-ידי חליטה. פשוט שימו אותה במים חמים ותיהנו.

החומרים הפעילים בפטריית הקורדיספס

ישנו מגוון רחב של חומרים פעילים וחיוניים בפטרייה, 4 המרכזיים שבהם:

קורדיספין (cordycepin) – חומר פעיל ביולוגי טבעי המכיל אורגניזמים של חומצות גרעין. בין היתר משמש גם כחומר הפעיל נגד תאים סרטניים במגוון של תרופות.

אדנוזין (Adenosine) – האדנוזין הוא אחת מאבני הבניין של חומצות הגרעין. נוירומודולטור העולה בעקבות הפירוק המטבולי של גליקוגן ובעל השפעה מעכבת על עירות. הצטברותו במהלך היום מעלה פעימות דלתא בלילה שלמחרת.

פנטוסטטין (Pentostatin )– חומר מניעתי לבעיות דם ומחלות כמו למשל לוקמיה.

אדונין (adenine) – חומר פעיל זה ממלא תאים באנרגיה, ועל כן מאפשר זמן התאוששות מהיר יותר ומביא לשיפור יכולות בכל פעילויות הלב ריאה.

שתפו את המאמר

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עקבו אחרינו

מאמרים קשורים

מוצרים קשורים