0

טרקי טייל

טרמטס ורסיקולור

פטריית המרפא הצבעונית ידועה כבעלת סגולות רבות ונמצאת לאורך ההיסטוריה בשימוש מסורתי. היא מכילה חומרים מסוג פוליסכרידים – שהם בין הנחקרים ביותר בעולם פטריות המרפא.

הפטרייה גדלה בטבע באזורי יערות לאורך כל השנה – על גזעי עצים, בולי עץ וענפים. ברפואה הסינית המסורתית נהגו לייבש את הפטרייה, לטחון אותה ולשתות אותה כתה, ועקב ההטבות הבריאותיות שנצפו בקרב הצורכים אותה היא החלה להיחקר על ידי מדענים באסיה.

אחד מן המרכיבים הפעילים בפטריה – פוליכסריד פפטיד, הנמצא במיצוי תפטיר הפטרייה, רשום כתרופה לסרטן בסין וביפן החל משנת 1977.

מה הסוד של טרקי טייל (טרמטס ורסיקולור)

מכילה פוליסכרידים חיוניים: 
פוליסכריד קרסטין (PSK) ופוליסכריד פפטיד (PSP) הם שני סוגים של פוליסכרידים המצויים בטרקי טייל. לשניהם, יש תכונות מוגברות של תגובה חיסונית על ידי הפעלה ועיכוב של סוגים ספציפיים של תאי חיסון. 
מחקרים הוכיחו ש- PSP מגביר מונוציטים שהם סוגים של תאי דם לבנים. PSK ממריץ תאים דנדריטים. 

עמוסה בנוגדי חמצון: 
נוגדי חמצון הם תרכובות המסייעות לעכב או להפחית נזקים הנגרמים מלחץ חמצוני. הפטרייה מכילה מגוון רחב של נוגדי חמצון 

תועלות פטריית הטרקי טייל המגובות במחקרים מדעיים:

הטרקי טייל של מיקוספרינג – משביחים את הטבע

הטרקי טייל, פטריה עצית, צומחת אצלנו במיקוספרינג על מצע של עץ ועל בסיס תרביות שפותחו במהלך הרבה שנים. כל זאת בתנאים המאפשרים למקסם את ערכים הטמונים בה ולהעצים את יכולותיה. 

במהלך הגידול ועד לשלב שבו הטרקי טייל מגיעה אל לקוחותינו, אנו מבצעים בדיקות מעבדה ובקרת איכות באופן שוטף וכך אנו שומרים על האיכות הגבוהה ביותר של הפטרייה. בין היתר, הבקרה מאפשרת לנו שלילת הימצאות של חומרים מזהמים. בניגוד לטבע – בו הפטריות יכולות להיות רעילות לאדם בשל פירוק חומרים לא מפוקח שבעקבותיו הן עלולות להכיל רעלים, מתכות ועוד בשל תנאי הסביבה המשתנים – תנאי המעבדה והבקרה שלנו מאפשרים לנו לספק לכם קופסאות פטריית מרפא בעלות מיצוי מקסימלי של חומרים פעילים, סטריליות ומבוקרות.

איך צורכים טרמטס ורסיקולור – טרקי טייל?

בפטריות עציות וקשות, קשה יותר להוציא את החומרים הפעילים ולכן מצריכות תהליך עיבוד ארוך יותר.
את גופי הפרי המיובשים של הטרקי טייל יש לבשל במים רותחים במשך 40 דקות על מנת לפתוח את החומרים הפעילים, ועל כן מומלצת להכנה על ידי אנשי מקצוע ומטפלים.

שתפו את המאמר

Facebook
WhatsApp
Email

כתבו תגובה

חנות טרקי טייל מוצרי

רוצים לדעת עוד ולהתנסות בעצמכם? גלו את כל המוצרים שלנו

צרו קשר