0

שאלות נפוצות

אין כלל הבדל בחומרים הפעילים בשלושת צורות הצריכה. את האבקה וגופי הפרי שותים בחליטת מים רותחים, בעוד שאת התמצית ניתן לצרוך באופן נקודתי יותר למשל לפני פעילות ספורט או נפילות אנרגיה. האבקה/גופי פרי מעניקים טיפול עמוק וארוך טווח ולאורך זמן יחזקו ויאזנו את כל מערכות הגוף. 

מומלץ לצרוך את הפטריות על בטן ריקה, ולהרחיק לפחות שעה משתיית משקאות עם קפאין. 

קורדיספס: מומלץ לצרוך בשעות היום. 
היריסיום: במשך כל שעות היום.
ריישי: מומלצת לצריכה בכל שעות היום או בערב לקראת השינה. 
טרקי טייל: בכל שעות היום ולפני השינה. 

אנחנו במיקוספרינג מנגישים ומציעים את פטריות המרפא המוכחות מחקרית בסגולות המרפא שלהן, אך איננו מחליפים רופא / מטפל מקצועי. ניתן ליצור איתנו קשר להמלצה על מטפלים ואנשי מקצוע.

פטריות מרפא ניתנות למאכל אך על מנת להגדיר פטריה למטרות רפואה, יש להשביח את התרביות למטרות שאנחנו רוצים להציג ולבדוק במעבדות האם החומרים הפעילים אכן קיימים. בחוות הגידול של מיקוספרינג אנחנו מקפידים על תהליכי בקרה ואיכות ובודקים באופן שוטף את הימצאות וריכוזיות החומרים הפעילים בפטריות.

אנחנו במיקוספרינג מתרכזים בגידול גופי רבייה, כאשר מרבית החברות בשוק עובדות עם תפטיר הפטריה הנכלל במוצרים הסופיים. בנוסף מרכז המחקר והפיתוח נמצא אצלנו בישראל ובוויטנאם ואנחנו ממשיכים בפיתוח והשבחת המוצרים ללא הרף.

באופן כללי, על פטריות המרפא תורמות לחיזוק המערכת החיסונית והרגשת חיוניות ואנרגטיות. לפטריות שונות יש סגולות מרפא שונות ומגוונות. ניתן לקרוא באתר שלנו על סגולותיהן השונות ולהתייעץ איתנו במידת הצורך.

כן, פטריות עובדות ביחד בצורה מיטבית ואינן מפריעות אחת לשנייה.

יש להיוועץ עם רופא ולהתאים במידת הצורך את הטיפול הרצוי.

מוזמנים לביקור בתיאום מראש. צרו קשר דרך האמצעים המצויינים באתר.

את הקורדיספס ניתן לצרוך בגופי פרי מיובשים או באבקה ועל מנת לפתוח את החומרים הפעילים ולהפוך אותם לזמינים ביותר מומלץ לחלוט אותם במים רותחים, לחכות 2-3 דקות ולשתות. את גופי הפרי ניתן לאכול לאחר סיום המשקה – הם טעימים!
את ההיריסיום ניתן לחלוט אך לא חובה. ניתן להוסיף למשקאות קרים, שייקים ותבשילים.

כן, המוצרים שלנו ללא גלוטן וטבעוניים

הפטריות שלנו גדלות על מצעים אורגניים, איך אין לנו תו תקן אורגני עדיין

לנשים בהריון / מניקות  אנו ממליצים להיוועץ ברופא טרם השימוש

בוודאי! אנחנו כאן בשביל לתת את היעוץ המתאים לכן ביותר. כנסו לעמוד צור קשר לכל הפרטים

אופן ההשפעה של הפטריות משתנה מאדם לאדם. ייתכן שאנשים ירגישו  שינוי / שיפור מיידי ויתכן שלא ירגישו שינוי פיזי בהכרח אך המצב הבריאותי ישתפר. 
טווח ההשפעה בדרך כלל הוא בין יום אחד לחודש

החזרות

במידה וקיבלתם מוצר מיקוספרינג ואינכם רוצים אותו מסיבה כלשהיא, ניתן להחזיר תוך 24 שעות ורק במידה והמוצר אטום ונמצא במצבו המקורי.

כנסו למדיניות ההחזרות בתחתית האתר לפרטים נוספים

זמן האספקה הינו תוך 10 ימי עסקים מרגע ההזמנה

הפטריות אינן מוצר רפואי אלא מוצר טבעי לשיפור איכות החיים והרגשת חיוניות. הן אינן מחליפות טיפול רפואי ואינן פותרות בעיה רפואית ספציפית. גם אינכם מרגישים שינוי פיזי, ייתכן ומצבכם הבריאותי משתפר. 

במידה והמוצר הגיע במצב שבור או שאינו אטום מסיבה כלשהיא, הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר תוך 24 שעות ותקבלו מוצר חדש

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.