0
מיקוספרינג
קורדיספס

מיקוספרינג - מי אנחנו

מיקוספרינג, חברה העוסקת בגידול ופיתוח בשיטות בלעדיות של מוצרים העשויים מפטריות מרפא כגון קורדיספס, ריישי, היריסיום, טרקי-טייל ועוד.

שימוש בפטריות לבעיות רפואיות, הוא מסורת עתיקת יומין שהחלה בסין ואנו גאים להמשיך את הדרך עם למעלה מ-15 שנות מחקר ופיתוח חוצי יבשות, פורצי דרך וראשונים מסוגם. חוות הגידול והמחקר פועלות בישראל ובמזרח הרחוק והן מהוות גם קרקע ללמידה של שותפים ממוסדות אקדמיים בינלאומיים מובילים.

מיקוספרינג מחברת בין חכמת העבר לבין תובנות מעמיקות של ידע מערבי מודרני ובהתאמה, ומייצרת באופן המדויק והמאוזן ביותר פטריות המשפיעות על גופנו ועל נפשנו במגוון רחב של היבטים.

מיקוספרינג - המוצרים שלנו מורכבים מ - 100% גופי פרי

מיקוספרינג נושאת את בשורת קסם הפטריות לכל העולם! תהליך הגידול של הפטריות אצלנו, מתבצע באופן שמאפשר לשמור על מכלול החומרים הפעילים שיש לפטרייה להציע בצורה המקסימלית, כך שסגולותיה ישמרו ויטיבו באופן המרבי ביותר על גופנו.

הסיפור
של פטריות מיקוספרינג

הכירו את הפלא…

הסיפור שלנו מתחיל באנשים

הסיפור של מיקוספרינג הוא סיפור על אנשים. סיפור על מפגש משנה חיים של המייסדים עצמם, רע ועידו ובין פטריות מרפא. ההכרות עם הקסם יצרה עבור כל אחד מהם מרפא גוף ונפש ושינתה את נתיב חייהם.

 

עידו פרס החל את המסע שלו אל עולם הפטריות לפני כ-15 שנה. בעקבות אירוע רפואי, הוא חיפש את הדרך הטבעית שבה יוכל לחזק את המערכת החיסונית שלו ולהגן על גופו ונחשף לעולם של ריפוי בעזרת שימוש בפטריות, ביניהן לקורדיספס ששינתה ושיפרה את מצבו מקצה לקצה.

 

מתוך החוויה האישית שלו, עידו החל לחקור את הנושא מקרוב, לגדל פטריות ולהפוך את תחום פטריות מרפא למשימת חייו במטרה  לסייע לאנשים בכל העולם לחזק באופן משמעותי את בריאות הגוף והנפש ולהביא לשיפור באיכות חייהם.

 

עמלו היומיומי שידע אתגרים, קשיים וספקנות בתחילת הדרך, הביא אותו עם הזמן לפתוח את בית הספר החקלאי הראשון המתמקד בתחום. עם השנים, עבר עידו לגור בווייטנאם, שם הקים חממות לגידול ולמחקר הקורדיספס ופטריות נוספות והוא הפך לשם דבר בעולם חקר הפטריות.

תלמידיו, ביניהם פרופסורים מאוניברסיטאות מובילות בעולם, חוקרי טבע, חקלאים, תזונאים ועוד מגיעים אליו מכל רחבי העולם והוא מוכתר על ידם מיקולוג מומחה. עד היום פועלו חוצה היבשות בין ישראל למזרח הרחוק נושא את בשורת קסם הפטריות ברמה הבינלאומית.

וכמו שנהוג לומר – בעולם מקביל לפני 7 שנים המייסד השותף למיקוספרינג – רע סופר, מקיבוץ דפנה בישראל, חווה משבר אישי עמוק ואתגרי בריאות גוף ונפש משלו, הלך לחפש תשובות לריפוי עצמו בטבע הקרוב לביתו. שם, ביערות ובחורשות הצפון, פגש לראשונה את קסם הפטריות ולמד במו ידיו את אומנות הליקוט וחקר את ההשפעה שלהן. רע גילה זנים ייחודיים באצבע הגליל ובגולן, בין הנהרות והנחלים, שנתנו לו את ההשראה לצלול אל הקסם, לרפא את עצמו ומכאן להעביר את הבשורה הלאה לכל מי שרוצה להתמודד טוב יותר כאבי גוף ונפש. החוויה המטלטלת של רע הפכה מבחינתו לשליחות – לא רק ביצירת מודעות לקסמן של פטריות, אלא גם בהעברת מסר ברור על חשיבות הוקרת הטבע ומעגל החיים הפלאי שלו המאפשר בין היתר את התהליך המדהים שבו פטריות מעניקות לבני האדם יכולת לחיים בריאים וטובים יותר. מבחינת רע, על בני האדם להרגיש זכות כמו גם חובה להיות חלק מהפלא הזה שנקרא סביבה, לשמור אותה ולהוקיר אותה.

לאחר שהפך למומחה בליקוט פטריות, רע רצה להרחיב את הידע שלו בפטריות מרפא וגידולן וכך הגיע ללמוד אצל עידו, בבית הספר שפתח. החיבור בין רע לעידו מביא איתו חיבור של הבנת הטבע עם מעבדה, ומאפשר לחבר בין אנשים לבין הטבע. אך מעבר לכך, המפגש ביניהם חיבר בין שתי תפיסות עולם דומות שהפכו לחזון משותף אחד – להפיץ את בשורת סגולותיהן הנדירות של הפטריות ולהנגיש את השימוש בהן לכל אדם בעולם הרוצה לשפר את איכות חייו ולהזכיר לכולנו עד כמה חשוב להגן על הטבע כדי שימשיך לשמור עלינו בחזרה.

מיקוספרינג - החזון שלנו

• מיקוספרינג שואפת להעניק אלטרנטיבות טבעיות ואיכותיות שיטיבו עם הגוף והנפש בצורה הנכונה והטבעית ביותר.

 

• אנו רוצים להנגיש לכל אדם בעולם את הידע הדרוש כך שיוכלו להיעזר בסגולות פטריות המרפא.

 

• אנו דוגלים ב- 100% טבעי. בהתאמה, כלל המוצרים שלנו הם 100% פטריות ללא  תוספים וללא התערבות כימיקלים.

 

• העיקרון המנחה אותנו בתהליכי הגידול והמחקר – השבחה של תהליכי הטבע לטובת מיקסום הערכים של קורידפס ופטריות המרפא הנוספות שלנו לשימוש מיטבי.

הצטרפו למסע הקסום שלנו

מיקוספרינג מזמינה אתכם להצטרף למסע שלנו על מנת לשפר את איכות החיים תוך חזרה למקורות בעזרת הפטריות – שהן הבסיס לאבני הבניין של מארג החיים. בואו לחקור את הפלא ולהכיר את עולם הפטריות שאנו מנגישים עבורכם מקרוב – צפו בתהליכי הייצור שלנו – full spectrum, החל מהגידול וגופי הרבייה של הפטריות ועד למוצר המוגמר במגוון צורותיו כולל הפרי בשלמותו ובאיכות הגבוהה ביותר.

המייסדים של מיקוספרינג

מייסד | סמנכ

רע סופר

מייסד | סמנכ"ל גידול, מחקר ופיתוח
מחקר ופיתוח | מנכ

עידו פרס

מחקר ופיתוח | מנכ"ל החוות בוייטנאם
מייסד | מנכ

עידו לוי

מייסד | מנכ"ל
שותף, יו

מיקי ביטון

שותף, יו"ר

במיקוספרינג, האנשים שלנו הם הכוח שלנו. עבורנו, הצוות שלנו הוא יותר מעובדים – הם משפחה והתגלמות המשימה הקולקטיבית שלנו. למרות שלא כל חבר בצוות שלנו מופיע בתמונה למטה, כל עובד ממלא תפקיד חיוני בשמירה על הטוהר והשלמות של המוצרים שלנו ושמירה על ערכי הליבה שלנו.

צרו קשר